Studentski centar slavio u Bijelom Polju

Prva A MCKL

09. Januar, 2021 Studentski centar

Studentski centar nastavlja sa odličnim partijama. Ovog vikenda savladano je Jedinstvo u Bijelom Polju. Rezultat je bio 65:88 (12:22; 18:19; 12:23; 23:24).

Od starta utakmice su Studenti nametnuli svoj ritam, nisu dali protivniku u nijednom trenutku da se vrati u utakmicu. Već u prvoj četvrtini je napravljena osjetna razlika od 10 poena. U drugoj četvritini naša ekipa je uspjela da održi prednost i da nakon 20 minuta ima prednost od 11 poena razlike.

Već se u trećoj četvrtini mogao vidjeti pobjednik jer su naši momci podigli prednost na 22 poena prednosti. U poslednjoj četvrtini ekipa je samo održavala prednost koja je išla i do maksimalnih 26 poena razlike (57:83) da bi na kraju meča slavili sa 23 poena prednosti.

Najbolji pojedinac utakmice bio je Emir Hadžibegović sa 18 poena, 5 skokova, 2 asistencije i 3 ukradene lopte. Ivišić je imao 17 poena i 9 skokova, Vujisić 12 a Baćović 11 poena. Najbolji asistent je bio Pavličević sa 7 asistencija i 10 poena.