Prvi poraz u sezoni, Studenti 'pali' na Cetinju

Prva A MCKL

27. Februar, 2021 Studentski centar

Naš tim je pretrpio prvi poraz u ovoj sezoni. Studenti su poraženi od Lovćena u domaćem šampionatu rezultatom 81:75 ( 14:21, 18:20, 25:15, 24:19 ).

Studentski Centar je bolje ušao u meč i na kraju prve četvrtine stekao prednost od 7 poena, da bi na poluvrijeme naš tim pošao sa 9 poena viška u odnosu na domaćina. U nastavku meča naš tim nije imao rješenja na agresivnu odbranu Lovćena pa je treća dionica pripala Lovćenu rezultatom 25:15. U poslednjoj četvrtini naši momci nisu uspjeli da se konsoliduju, i pogode neke otvorene šuteve, pa je derbi ovog kola pripao Lovćenu.

Najefikasniji u našim redovima bio je Allen sa 14 poena, a dvocifren je bio i Andrija Slavković sa 12 poena. Magee i Drobnjak su postigli po 9, a Pavličević i Tejić po 8 poena. Tejić je imao i 8 skokova, dok je Slavković uhvatio 5 lopti. Pavličević je dodao 8 a Alen 6 asistencija.

Našu ekipu već u utorak očekuje utakmica 8. kola Aba 2 lige protiv Sutjeske.